Hakkımızda

Redecor,

Redecor, kaliteli mutfak tasarımları üreten bir marka olarak öne çıkıyor.

Redecor, yenilenme anlamında kullanılan “Re” kelimesini firmamızın dekorasyon kalitesi ile birleştirerek sizlerin yaşam alanlarınızın vizyonu ve yapısını yeniden dekore etmek için oluşturulmuş bir markadır.
Özgün tasarımları ve ergonomisiyle Redecor ürünleri beklenen işlevselliği, estetiği, rahatlığı ve detayları bir arada sunmaktadır.

Müşteri Hizmetleri

Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak için sürekli çalışıyoruz.

Kaliteli İşçilik

Ürünlerimizde özenle uygulanan yüksek kaliteli işçilik göze çarpar.

Dayanıklı Malzeme

Ürünlerimiz, uzun ömürlü kullanım için dayanıklı malzemelerle üretilir.

Üstün Hizmet

Müşterilerimize üstün kalitede hizmet sunmayı ilke ediniyoruz.

Redecor & Hakkımızda

Profesyonelce hazırlanmış tasarımlarımızı, mimari ve mükemmel hizmet anlayışı ile birleştirerek beğeninize sunuyoruz.Sürekli değişen dekorasyon ve moda anlayışlarına uygun , birbirinden şık ve trendleri takip eden modellerimize, yenilerini katmak için firmamızın iyi bir başlangıç olacağını düşünmekteyiz. Firmamızda EV CONCEPT anlayışıyla:Mutfak takımı, Antre, Yatak odası, yemek odası, duvar üniteleri, TV üniteleri, oturma grupları, koltuk takımları, konsept ürünler ve bunlara uygun sehpa modellerini üretmektir. Çalışanlarımızın iş sağlığı ve Güvenliğinin sağlanması, çevreye olan saygımız, kalite, sağlık, çevre kavramlarını ön planda tutmamızı ve buna uygun firma politikası oluşturmamızı sağlamıştır. Firma politikamız gereği; Her zaman en şık, en güvenli, en sağlıklı ve dayanıklı mobilyaları üretmek amaçlarımız arasındadır..

Ürünlerde 2 yıl garanti olup, Ürün plakalarında kenar bandı olarak ABS malzeme kullanılmaktadır.Ürünlerde kullanılan kenar bandı, menteşe, kulp, vida, ray ve bağlantı ekipmanları alanında uzmanlaşmış firmalardan tedarik edilmektedir. Tüm ürünlerin kalite kontrolü , ilgili birim tarafından düzenli olarak titizlikle yapılmaktadır. Satış sonrası hizmette her türden yedek parça ve servis konusunda gereken pratiğe ve hıza sahiptir. Alanında profesyonel tecrübe ve deneyime sahip satış personelimizle başlaması muhtemel olan ticaretimiz için sizlere şimdiden teşekkür ediyor, ilerleyen günlerde nice başarılara imza atmayı temenni ediyoruz..

Siz hayal edin biz tasarlayalım.

Hayallerinizdeki mutfağı Redecor ile yaşayın.– İletişim İçin 0 (352) 235 02 07